• הנחה
  • חדש
DYBANP החיצוני מראה זכוכית החלפה,הרכב אנטי ערפל מחוממת המראה זכוכית,עבור אאודי Q5 Q7 2008-

DYBANP החיצוני מראה זכוכית החלפה,הרכב אנטי ערפל מחוממת המראה זכוכית,עבור אאודי Q5 Q7 2008-

 
ILS 114.61

זמינות
זמין להזמנה

★ חומר : השתמש עמיד בחום זכוכית, מראה, זכוכית עשוי ABS בסיס ציפוי UV, הרכב במראה האחורית זכוכית גרם של חומר מרוכב היה דיוק נבדק ויש לו דיוק גבוה ו sturdiness, עמיד, חזק, עמידות וביצועים יציבים. ★ מעולה עיצוב פני השטח : הרכב שלנו מראה אחורית החלפת זכוכית מאמצת מעולה טכנולוגיית הייצור, אבל גם תוכנן במיוחד עבור מראות אחוריות, חלקה פני השטח של העדשה יכול בהחלט להשתלב עם קווי המתאר של הרכב, המבנה הוא יציב, ואת חוזק מרבי ועמידות. ★ ביצועים מצוינים : שלנו במראה זכוכית יש חלק עדשה פני השטח, לאחר התקנה, זה יכול להפוך את המראה האחורית ברור, תפתח את שדה הראייה, והוא יכול לאמוד במדויק את המרחק של עצמים אחרים במהלך ההתבוננות, כי זה עוזר להרחיב את הנהג של שדה הראייה. ★ ייצור קפדנית בסטנדרטים : עוצב על פי הרכב המקורי נתונים, קפדניים, בקרת איכות במפעל, המפעל המקורי סטנדרטים לבצע התקנה או פירוק נוח יותר, ישירות יכול להחליף סטנדרטים ישנים או פגומים! סטנדרטים. ★ הערה : כמו בכל מדינה יש מודלים שונים, הדגמים שאנו מספקים הם לעיון בלבד, בבקשה לאשר את מודל, שנת ייצור, עולים בקנה אחד עם התיאור שלנו.מודלים ישימים (התייחסות) : עבור אאודי Q5 Q7 2008-2016 Specification : חומר : מראה + ABSStatus : 100% מותג new Item גובה : 4inch Item אורך : 21inch Item רוחב : 18inch Item סוג : מראה / Covers Product משקל : 0.5 kg On הרכב : שמאל/right Accessory סוג : ישיר replacement Rearview מראה סוג רכיב : המראה glass Package כללה : ☆ 1*שמאל במראה האחורית, נכון המראה האחורית (שמאל או ימין, יישלחו על פי אפשרויות כאשר אתה מציב את הסדר)את מראה הזכוכית של המכונית המראה האחורית יש את המאפיינים של יציבות המבנה, עמידות ומשקל קל.וחשוב יותר, זה פשוט ומהיר להתקנה, אשר מתאים מאוד עבור המכונית שלך, במראה זכוכית משטח חלק מבטיחה תצוגה ברורה.מה שאומר שזה יהיה בדיוק באותו גודל, צורה ותפקוד כמו המקורי שלך במראה!שים לב : ・המוצרים שלנו נחלקים לשתי אפשרויות, שמאלה וימינה, כדי להיות בטוח כדי להשוות את הצורה ואת הגודל של המראה האחורית לפני ביצוע ההזמנה כדי לאשר אם זה מתאים לרכב שלך!・אנא בדוק את החלקים בתמונה לפני הרכישה, אנא ספק /דגם/שנה לפני הרכישה כדי לוודא תאימות המוצר, תודה!.


אודות המוצר

Material:
mirror glass + ABS
Status:
100% brand new
Item Height:
4inch
Item Length:
21inch
Item Width:
18inch
Item Type:
Mirror / Covers
Product weight:
0.5 kg
On the vehicle:
left/right
Accessory type:
direct replacement
Rearview mirror component type:
mirror glass
Package Included:
☆ 1*left rearview mirror, right rearview mirror (left or right, will be shipped according to the options when you place the order) :
The mirror glass of the car rearview mirror has the characteristics of stable structure, durability and light weight. More importantly, it is simple and quick to install, which is very suitable for your car, The mirror glass smooth surface ensures a clear view. :
which means that it will have exactly the same size, shape and function as your original mirror! :
Notice:
・Our products are divided into two options, left and right, be sure to compare the shape and the size of the rearview mirror before placing an order to confirm whether it is suitable for your car! :
・Please check the parts in the picture before purchase, please provide /model/year before purchase to ensure product compatibility, thank you! :

בחירת לקוחות