• הנחה
  • חדש
מברשת שיניים חשמלית נטענת כוח, מברשת שיניים חשמלית ניקוי שיניים מברשת שיניים 4 מצבים עם ניקוי הפנים ראש המברשת לבן

מברשת שיניים חשמלית נטענת כוח, מברשת שיניים חשמלית ניקוי שיניים מברשת שיניים 4 מצבים עם ניקוי הפנים ראש המברשת לבן

 
ILS 50.09

זמינות
זמין להזמנה

יעיל לניקוי : זה מברשת שיניים חשמלית משתמש רטט בתדר גבוה, ניקוי מצב, 31000 פעמים בדקה, להסיר לחלוטין את שאריות על הגוף, טרטר ו רובד שיניים, כדי למנוע כאב שיניים ואני עששת.הוא חודר לתוך סדקים וכתמים עיוורים, במהירות, מנקה את שאריות בין השיניים, מנקה את הפלאק. 4 ניקוי מצבים : נטענת כוח מברשת השיניים יכול לבחור 4 מצבים, עם עוצמה ניקוי יכולת מינימלית רטט.הוא מצויד עם שני ראשי מברשת שיניים, טיפול פנים מברשת, אשר יכול לשמש עבור אוראלי, פנים ניקוי, והוא יכול להתאים את הכי בנוח מצב לפי שיקול פנים ניקוי מצב.הלבנת שיניים : סוניק מברשת השיניים של הלבנת מצב, לסירוגין עם עיסוי בתדר של 32,000 פעמים בדקה, מלבין שיניים, ונשאר הרחק סיגריות, תה, קפה, כתמי.מברשות שיניים חשמליות להסיר 38% יותר פלאק מאשר מדריך מברשות שיניים, ולאחר הניקוי שלה כבר אישר פה אחד על ידי מומחים לרפואת שיניים.חכם מדע : אולטרה סאונד מברשת שיניים חשמלית יש 2 דקות, כיבוי אוטומטי כדי להבטיח מומלץ לצחצח זמן.לחלק את הפה לארבעה אזורים מאוזנת ניקוי, ולהזכיר לך לשנות את האזור בכל 30 שניות.טיפול שיניים : זה סוניק toothbrushe ליטוש מצב, 36,000 פעמים בדקה, אתה יכול לנקות ביסודיות את השיניים, ללטש את פני השטח של השיניים ולהסיר את שהופקדו טרטר, עיכוב כבד פיגמנטציה.את המסטיק אכפת לי מצב בעדינות יכולה לטפל בחניכיים, 31,000 פעמים בדקה, אשר יכול להפחית מסטיק דימום.מפרט : סוג פריט : מברשת שיניים חשמלית חומר : ABS+ניילון סוללה מובנית ליתיום סוללה קיבולת : 800m Ah מצב טעינה : טעינה USB מצב, גלי קול, רטט שיעור : כ 36,000 פעמים בדקה הוראות : את הטוב ביותר זמן הטעינה עבור השימוש הראשון הוא 12 שעות או יותר, מחוון זה עדיין, אחרי 12 שעות של טעינה באמצעות צעד : 1. להכניס את מברשת השיניים הראש לתוך פיר פלט בזהירות.בטח יש רווח בין מברשת שיניים הראש והגוף העיקרי, אשר הוא הכרחי עבור נורמלי הרטט של ראש של מברשת שיניים. 2. זיפים והחניכיים חוט 45 מעלות זז לאט מברשת שיניים 3. על מנת למנוע את משחת השיניים מפני התזות, לקחת כמות קטנה של משחת שיניים על ראש המברשת לפני השימוש. 4. בעדינות להחזיק את הגוף העיקרי של מברשת השיניים ולעבור לאט לאט בתנועה סיבובית.אל תלחץ או לשפשף קשה. 5. קודם להרטיב אותו, ואז לשים אותו בפה, לחץ על מתג 0.5 S כדי להתחיל את מברשת השיניים, על פי הצרכים שלהם כדי לבחור את הציוד המתאים.לשטוף את הפה עם מים אחרי צחצוח.רשימת החבילות : 1 x Host 2 x מברשת שיניים הראש x 1 מברשת ניקוי הפנים 1 x כבל טעינה 1 x בסיס טעינה .


אודות המוצר

Item Type:
Electric Toothbrush
Material:
ABS+Nylon
Built-in lithium battery :
Battery Capacity:
800mAh
Charging Mode:
USB charging mode
Sound Waves Vibration Rate:
About 36,000 times per minute
Instructions:
The best charging time for the first use is 12 hours or more, and the indicator is still on after 12  hours of charging :
Using step:
1. Insert the toothbrush head into the output shaft carefully. There must be some space between the toothbrush head and the main body, which is necessary for the normal vibration of the toothbrush head. :
2. The bristles and gums thread 45 degrees slowly moving toothbrush :
3. In order to prevent the toothpaste from splashing, take a small amount of toothpaste on the brush head before use. :
4. Gently hold the main body of the toothbrush and move slowly in a circular motion. Do not press or scrub hard. :
5. First wet it and then put it in the mouth, press the switch 0.5S to start the toothbrush, according to their own needs to choose the appropriate gear.Rinse your mouth with water after brushing. :
Package List:
1 x Host  :
2 x Toothbrush Head  :
1 x Facial Cleansing Brush :
1 x Charging Cable  :
1 x Charging Base  :

בחירת לקוחות